Algemeen Nieuws

Vanaf 2 maart 2022 starten we bij ZC de Vuursche met de Ballenactie, in samenwerking met Jumbo den Blanken in Baarn. Met deze actie willen we nieuwe waterpoloballen inzamelen voor onze vereniging. Help je mee?

De aanschaf van nieuwe ballen is altijd een hele uitgave. Helemaal nu onze club de afgelopen tijd flink wat inkomsten is misgelopen door alle coronamaatregelen. Daarom komen we in actie!

Je mag zelf bepalen hoeveel je doneert! 1/4 bal, halve bal, hele bal of meerdere hele ballen! Elke gekozen donatie telt mee om ons spaardoel te hebben behaald! Daarnaast maak je kans op een Jumbo boodschappenpakket.

Iedereen sterft ZC de Vuursche een warm hart toedraagt ​​​​​​​​​​​​kan meedoen. Via onze actielink kun je een bal doneren aan onze club. Zo willen we er samen voor zorgen dat het balletje gewoon te water kan blijven gaan bij ZC de Vuursche.

Doneer een bal
Klik op onderstaande link om een ​​bal te doneren:
www.ballenactie.nl/zcvuurscheActie doorsturen
Ken je iemand anders, zoals familie, vrienden en/of collega's, die kunnen helpen? Deel dit bericht via de sociale buttons! Alvast bedankt voor het delen!