Tafelrooster

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam Jurylid Jurylid Jurylid Scheidsrechter Scheidsrechter
                   
31015 22-9-2018 15:30 De Vuursche DG2 Watervlo DG2 Belinda van Dinther Chiel Dingemanse      
31045 22-9-2018 16:15 De Vuursche DG1  ZPC AMERSFOORT DG4 Belinda van Dinther Chiel Dingemanse      
                   
31605 29-9-2018 15:30 De Vuursche EG1  ZPC AMERSFOORT EG5 Marjolein Koenen Samantha Bakker   ???? ????
31020 29-9-2018 16:10 De Vuursche DG2 BZC Brandenburg DG1 Marjolein Koenen Samantha Bakker      
31050 29-9-2018 16:55 De Vuursche DG1 Watervlo DG2 Ruud kroeze Frank Kersten      
33705 29-9-2018 17:35 De Vuursche Da1 Watervlo Da2 Ruud kroeze Frank Kersten Enne Feenstra    
32616 29-9-2018 18:20 De Vuursche H3 Oceanus H4 Arjan de Vlieger Truus Veendrick Niels Velthuizen    
30254 29-9-2018 19:05 De Vuursche BJ1 ZPC Woerden BJ1 Arjan de Vlieger Truus Veendrick Niels Velthuizen    
33309 29-9-2018 19:50 De Vuursche H1 De Waterwolf H1 Alwin lammertse Gert Lever Niels Velthuizen    
                   
31606 13-10-2018 15:30 De Vuursche EG1 Zwemclub Zeist EG1 Gert v.d. Broek Chiel Dingemanse   Mitchel van den Broek Rick Meulenbeld
31021 13-10-2018 16:10 De Vuursche DG2 UZSC DG2 Gert v.d. Broek Chiel Dingemanse      
31051 13-10-2018 16:50 De Vuursche DG1 ZPC Woerden DG1 Rick van Boeijen Lars de Vlieger      
30527 13-10-2018 17:30 De Vuursche CG1 Aquarijn CG1 Arjan de Vlieger Lars de Vlieger Mitchel van de Broek    
32617 13-10-2018 18:15 De Vuursche H3 DWT H5 Arjan de Vlieger Stephan heuving Mitchel van de Broek    
30255 13-10-2018 19:00 De Vuursche BJ1 Zwemclub Zeist BJ1 Arjan de Vlieger Stephan heuving Gert Lever    
33310 13-10-2018 19:45 De Vuursche H1 MSV-Zeemacht H1 Anouk Mostert Stephan heuving Logan Bouwmeester    
32953 13-10-2018 20:45 De Vuursche H2 UZSC H8 Anouk Mostert Patrick Terschegget Logan Bouwmeester    
33706 13-10-2018 21:30 De Vuursche Da1 De Snippen Da2 Jeroen Hof Niels Beem Jeroen Maassen    
                   
31607 3-11-2018 15:30 De Vuursche EG1 UZSC EG3 Gert v.d. Broek Frank Kersten   Rick van Boeijen Bryan van Loon
31052 3-11-2018 16:10 De Vuursche DG1 Aquarijn DG1 Gert v.d. Broek Frank Kersten      
30528 3-11-2018 16:50 De Vuursche CG1 Watervlo CG3 Petra Zahradnik Jeroen van Slooten Rick van Boeijen    
32618 3-11-2018 17:35 De Vuursche H3 De Ham H7 Petra Zahradnik Jeroen van Slooten Rick van Boeijen    
30256 3-11-2018 18:20 De Vuursche BJ1 Watervlo BJ1 Alwin Lammertse Erik van Laar Jeroen Maassen    
33311 3-11-2018 19:05 De Vuursche H1 De Aalscholver H1 Niels Velthuizen Erik van Laar Jeroen Maassen    
33707 3-11-2018 20:05 De Vuursche Da1 ZV De Zaan Da5 Niels Velthuizen Anouk Mostert Martin Koekoek    
32954 3-11-2018 20:50 De Vuursche H2 HZC de Robben H2 Niels Velthuizen Anouk Mostert Martin Koekoek    
                   
31048 Vrij 9-11-2018 18:45 De Vuursche DG1 De Vuursche DG2 Belinda van Dinther Juliette Kuijt      
                   
31018 17-11-2018 15:30 De Vuursche DG2 De Otters Het Gooi DG3 Ruud Kroeze Joeri de Pater      
30529 17-11-2018 16:10 De Vuursche CG1 ZPC Woerden CG1 Ruud Kroeze Joeri de Pater Dennis Tsibidakis    
32619 17-11-2018 16:55 De Vuursche H3 ZPCH H4 Rick Meulenbeld Joost Pluimers Dennis Tsibidakis    
32955 17-11-2018 17:40 De Vuursche H2 Het Zinkstuk H1 Thierry Lammertse Ronald van Dijk Remco van Dijk    
33708 17-11-2018 18:25 De Vuursche Da1 Het Zinkstuk Da1 Thierry Lammertse Rein Bosgra Martin Koekoek    
30257 17-11-2018 19:10 De Vuursche BJ1 HZC de Robben BJ1 Mariska Kraaikamp Juliette Kuijt Truus Veendrick    
33312 17-11-2018 19:55 De Vuursche H1 De Vaart H1 Mariska Kraaikamp Juliette Kuijt Truus Veendrick    
                   
31019 1-12-2018 15:30 De Vuursche DG2 Zwemclub Zeist DG1 Ruben Bakker Logan Bouwmeester      
31049 1-12-2018 16:10 De Vuursche DG1 De Vaart DG1 Ruben Bakker Logan Bouwmeester      
33709 1-12-2018 16:50 De Vuursche Da1  ZPC AMERSFOORT Da3 Erik van Laar Dennis Tsibidakis Mitchel van den Broek  
32620 1-12-2018 17:35 De Vuursche H3 De Snippen H2 Petra Zahradnik Marjolein Koenen Mariska Kraaikamp    
32956 1-12-2018 18:20 De Vuursche H2 Aquarijn H3 Petra Zahradnik Marjolein Koenen Mariska Kraaikamp    
30258 1-12-2018 19:05 De Vuursche BJ1 BZC Brandenburg BJ1 Niels Velthuizen Ingmar Velthuizen Jeroen Hof    
33313 1-12-2018 19:50 De Vuursche H1 Aquafit H1 Niels Velthuizen Ingmar Velthuizen Jeroen Hof    
                   
31047 Vrij 14-12-2018 18:45 De Vuursche DG1 UZSC DG2 Karin van Cleef Rick van Boeijen      

 

Klik op deze link om het tafelrooster als pdf te openen


Indien je verhinderd bent: ONDERLING RUILEN !

Voor de eerste wedstrijd een half uur eerder aanwezig zijn in verband met het opbouwen van de doelen en de jurytafel.
 

Vergeet niet, als jurylid, om over je badkleding verplicht een (club)shirt te dragen !

(club-)scheidsrechters dienen zich in het zwembad te kunnen legitimeren met een geldig persoonlijk identiteitsbewijs !


Meer informatie over tafelen en de bediening van het scorebord via onderstaande link:

TAFELEN EN BEDIENING SCOREBORD