Tafelrooster

        Jury Jury Jury Scheidsrechter Scheidsrechter Bad op en afbouw
                   
22310 9-10-2021 17:30 De Vuursche EG1 Ruud Kroeze Enne Feenstra   Herman Brink Paul Verlaan Ouders EG1
21640 9-10-2021 18:15 De Vuursche Da1 Ruud Kroeze Enne Feenstra        
20118 9-10-2021 19:00 De Vuursche H3 Mitchel vd Broek Remco van Dijk Mariska Kraaikamp      
23608 9-10-2021 19:45 De Vuursche H4 Mitchel vd Broek Remco van Dijk Mariska Kraaikamp      
22733 9-10-2021 20:30 De Vuursche H2 Alwin Lammertse Gert Lever ????      
20108 9-10-2021 21:15 De Vuursche H1 Jeroen Hof Jeroen Maassen Martin Koekkoek     H1
                   
22743 30-10-2021 17:30 De Vuursche DG1 Juliette van Baaren Belinda van Dinther       Ouders DG1
20196 30-10-2021 18:15 De Vuursche CG1 Juliette van Baaren Belinda van Dinther ????     OudersCG1
                   
21725 6-11-2021 17:30 De Vuursche Da1 Petra Zahradnik Remco van Dijk Ronald van Dijk     DA1
23609 6-11-2021 18:15 De Vuursche H4 Petra Zahradnik Remco van Dijk Ronald van Dijk      
20269 6-11-2021 19:00 De Vuursche H3 Petra Zahradnik Marjolein Koenen Samantha Bakker      
20270 6-11-2021 19:45 De Vuursche H1 Alwin Lammersse Ruud Kroeze Joeri de Pater     H1
                   
22372 13-11-2021 17:30 De Vuursche EG1 Frank Kersten Chiel Dingemanse   Naomi van Cleef Dagmar Bakker Ouders EG1
22795 13-11-2021 18:15 De Vuursche DG1 Frank Kersten Chiel Dingemanse        
21762 13-11-2021 19:00 De Vuursche Da1 Jeroen Hof Rick Meulenbeld Stephan Heuving      
20344 13-11-2021 19:45 De Vuursche H3 Marjolein Koenen Rick Meulenbeld Stephan Heuving      
22815 13-11-2021 20:30 De Vuursche H2 Enne Feenstra Ruud Kroeze Alwin Lammertse      
20339 13-11-2021 21:15 De Vuursche H1 Martijn Mostert Ruben Bakker Dennis Tsibidakis     H1
                   
22388 20-11-2021 17:30 De Vuursche EG1 Belinda van Dinther Juliette van Baaren   Jamie Bouwmeester Calvin Bluëmink Ouders EG1
20369 20-11-2021 18:15 De Vuursche CG1 Belinda van Dinther Juliette van Baaren Truus Veendrick      
23610 20-11-2021 19:00 De Vuursche H4 Belinda van Dinther Juliette van Baaren Truus Veendrick     H4
                   
22850 27-11-2021 17:30 De Vuursche DG1 Ruben Bakker Ruud Kroeze   Herman Brink Paul Verlaan Ouders DG1
21841 27-11-2021 18:15 De Vuursche Da1 Rubben Bakker Mitchell v.d. Broek Karin van Cleef      
20487 27-11-2021 19:00 De Vuursche H3 Petra zahradnik Mitchell v.d. Broek Karin van Cleef      
22859 27-11-2021 19:45 De Vuursche H2 Petra zahradnik Arjan de Vlieger Joost Pluimers      
20482 27-11-2021 20:30 De Vuursche H1 Jeroen Hof Arjan de Vlieger Stephan Heuving     H1
                   
22435 11-12-2021 17:30 De Vuursche EG1 Frank Kersten Marcel Verwoerd   ???? ???? Ouders EG1
20529 11-12-2021 18:15 De Vuursche CG1 Frank Kersten Marcel Verwoerd ????      
23611 11-12-2021 19:00 De Vuursche H4 Niels Velthuizen Ingmar Velthuizen ????      
22883 11-12-2021 19:45 De Vuursche H2 Niels Velthuizen Ingmar Velthuizen ????     H2
                   
21554 18-12-2021 17:30 De Vuursche CG1 Belinda van Dinther Jeroen Maassen Ruben Bakker     Ouders CG1
23618 18-12-2021 18:15 De Vuursche H4 Belinda van Dinther Jeroen Maassen Ruben Bakker      
23234 18-12-2021 19:00 De Vuursche H2 ???? ???? ????     H2

 

Klik op deze link om het tafelrooster als pdf te openen


Indien je verhinderd bent: ONDERLING RUILEN !

Voor de eerste wedstrijd een half uur eerder aanwezig zijn in verband met het opbouwen van de doelen en de jurytafel.
 

Vergeet niet, als jurylid, om over je badkleding verplicht een (club)shirt te dragen !

(club-)scheidsrechters dienen zich in het zwembad te kunnen legitimeren met een geldig persoonlijk identiteitsbewijs !


Meer informatie over tafelen en de bediening van het scorebord via onderstaande link:

TAFELEN EN BEDIENING SCOREBORD